předvýběr.cz

Strojní mechanik

Zveřejněno 27.02.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se kompletací a distribucí v oblasti tisku a datových nosičů, hledáme nového kolegu na pozici Strojní mechanik.

Náplň práce

  • mechanické opravy zařízení ve výrobě gramofonových desek
  • montáž a seřízení nově instalovaných strojních zařízení
  • zajištění preventivní strojní údržby
  • plnění operativních úkolů v provozu napříč výrobou gramofonových desek

Požadujeme

  • ukončené SOU/SŠ technického zaměření
  • odborná praxe v údržbě mechanických zařízení
  • znalost pneumatických a hydraulických schémat je pro Vás výhodou
  • samostatnost a technické myšlení
  • ochotu pracovat ve 12- hodinových směnách

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou práci v prostředí stabilní a prosperující firmy
  • firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • skvělou dopravní dostupnost z Berouna a Prahy Zličín
  • zajištění dopravy z Kladna zdarma
  • Místo výkonu práce: Loděnice u Berouna

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.