předvýběr.cz

Obchodník ERP (prodej komplexního řešení IS)

Zveřejněno 26.02.2019

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyvíjí, implementuje a servisuje chytrý procesní Informační systém, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník ERP (prodej komplexního řešení IS).

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vstupem jsou předjednané schůzky s potenciálními zájemci o řešení
  • Produktem je kontrakt na poskytnutí řešení (Licence, implementace, servis)
  • K dispozici pro obchodní jednání jsou odborní konzultanti a z počátku podpora kolegů

POŽADUJEME

  • Komplexní znalost řešení je výhodou - není podmínkou
  • Schopnost orientace v potřebách zákazníka
  • Úspěšná obchodní praxe výhodou
  • Aktivní naslouchání
  • VŠ vzdělání vítáno
  • Komunikační dovednosti
  • Aktivní řidič (ŘP sk. B)

NABÍZÍME

  • Rychlé zaškolení a intenzivní počáteční podporu
  • Radost z doručení užitku významným společnostem - zákazníkům
  • Motivující odměňování
  • Prostor pro iniciativu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební automobil
  • Místo výkonu práce: Praha, Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.