předvýběr.cz

IT administrátor linux/unix

Zveřejněno 26.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vývoj aplikací, hledáme vhodné uchazeče na pozici IT administrátora linux/unix pro HPC.

Náplň práce

  • Rozvoj a správa dílčích komponent HPC prostředí
  • Implementace nových systémových funkcionalit
  • Implementace uživatelských požadavků
  • Rozvoj a správa podpůrných CAE aplikací

Požadujeme

  • SS nebo VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • Znalost linux/unix systémů na úrovni administrátora
  • Znalost skriptovacích a programovacích jazyků, např. bash, python
  • Aktivní znalost některého z databázových systémů
  • Znalost síťové problematiky: HW, komunikační protokoly, infiniband
  • Znalost virtualizací
  • Znalost AJ (čtení dokumentace)
  • Aktivní přístup a ochotu se učit nové věci

Nabízíme

  • Atraktivní práci v HPC
  • Odpovídající platové ohodnocení, prémie
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Podporu vzdělávání, příspěvky na odborný rozvoj
  • Příspěvky na dopravu pro bydlící mimo Mladou Boleslav
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav