předvýběr.cz

Finanční kontrolor

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, investiční společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční kontrolor.

Náplň práce

  • Spolupráce na přípravě měsíčních, čtvrtletních a ročních finančních/manažerských reportech
  • Práce na účetních závěrkách a příprava finančních výkazů
  • Úzká spolupráce s externími účetními a auditory
  • Příprava prezentací, tiskových zpráv a dalších komunikačních materiálů pro investory
  • Spolupráce na finančních auditech
  • Příprava dokumentů pro due diligence
  • Řešení technických otázek v účetnictví s ohledem na platnou legislativu
  • Správa firemní webové stránky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti financí či ekonomie
  • Praxi na obdobné pozici
  • Adekvátní právní a daňové povědomí, dobrou orientaci v účetnictví a všeobecný (ekonomický) přehled
  • Plynnou znalost angličtiny (na komunikativní úrovni), znalost dalšího jazyka výhodou
  • Orientaci ve finančních výkazech, analytických metodách, interpretaci finančních dat
  • Aktivní znalost práce s MS Office, zejména Word, Excel a PowerPoint
  • Schopnost dívat se na problémy komplexně, ale i klást důraz na detaily
  • Samostatnost a efektivitu

Nabízíme

  • Dlouhodobou perspektivu spolupráce a možnost seberealizace
  • Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu
  • Zdravé mezilidské vztahy, otevřenou komunikaci a důvěru
  • Příjemné pracovní prostředí, sick days , káva + čaj na pracovišti + občasné snídaně
  • Místo pracoviště v centru Prahy