předvýběr.cz

Programátor C++ (řízení hardware - kamery, mikroskopy)

Zveřejněno 20.02.2019

Pro našeho klienta, českou softwarovou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici C++ programátora (řízení hardware – kamery, mikroskopy) pro vývoj Nikon Imaging Software. Tento software je základní platformou pro produkty společnosti Nikon Instruments, tedy vědecké digitální kamery, mikroskopy, motorizované XY stolky, lasery apod. Software zajišťuje jak snímání, tak pokročilou analýzu obrazu.

Náplň práce

  • implementace řízení vědeckých digitálních kamer s vysokou citlivostí
  • vývoj sofistikovaného software pro snímání a analýzu obrazu

Požadujeme

  • znalost C++
  • VŠ vzdělání - vhodné pro absolventy
  • alespoň základní znalost angličtiny

Nabízíme

  • tvůrčí práci na špičkových technologiích
  • dobré finanční ohodnocení
  • prémie 2x ročně (podíl na zisku firmy)
  • pravidelný platový růst
  • kanceláře po 3-5 lidech
  • individuální přístup bez korporátních omezení
  • možnost účastnit se zahraničních konferencí (např. Focus on Microscopy, ELMI, atd.)
  • stravenky
  • možnost spolupracovat na vytváření světového softwaru
  • příjemné prostředí moderní budovy přímo u nádraží Hostivař