předvýběr.cz

Technický pracovník pro Správu Chomutov

Zveřejněno 18.02.2019

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci zřízenou Ministerstvem dopravy ČR, jejíž základní činností je správa, údržba a oprava dálnic a silnic, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický pracovník pro Správu Chomutov.

Náplň práce

  • Kontrola a vyhodnocení provádění běžné údržby silnic, navrhování případných opatření
  • Zpracování podkladů z centrálně zajištěných měření o stavu silnic a jejich zapracování do výrobního plánu správy
  • Zpracování podkladů pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu na údržbu a opravy silnic I. třídy
  • Spolupráce s dopravním inspektorátem Policie ČR v oblasti působnosti
  • Evidence a vyhodnocení úseků s častými dopravními nehodami (nehodová místa)
  • Odborné sledování staveb v záruční době a zajištění podkladů pro reklamační řízení v době záruky dokončených staveb
  • Evidence požadavků a příprava podkladů pro zadávání údržby a oprav, včetně případné dokumentace
  • Zpracování dokumentace škodních událostí ve spolupráci s DI Policie ČR, včetně předání podnětů k opatřením
  • Podílení se na optimálnosti technických řešení staveb silnic, jejich součástí a příslušenství
  • Podílení se na zpracování podkladů pro návrhy změn v silniční síti
  • Práce se směrnicemi a vnitřními předpisy
  • Práce i v „terénu“

Požadujeme

  • VŠ příp. SŠ vzdělání (lze nahradit praxí min. 2 roky) stavebního zaměření výhodou
  • Praxe v oblasti dopravní stavby výhodou
  • Základní znalost zákona č. 13/1997 Sb., orientace v projektové dokumentaci
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost FIDIC (Červená a Zelená kniha) – velkou výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Možnost odborného růstu
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
  • Místo výkonu práce: Chomutov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.