předvýběr.cz

MONTÁŽNÍ TECHNIK

Zveřejněno 07.02.2019

Pro našeho klienta, elektro instalační firma s dlouholetou tradicí a sídlem pobočky v Praze, hledáme instalační techniky se zaměřením pro slaboproudé systémy.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Instalace, programování, oživování elektrických zabezpečovacích systémů, elektrických požárních systémů, kamerových systémů a systémů kontroly docházky, společně se strukturovanou kabeláží
  • Práce je prováděna na stavbách a u soukromých subjektů, jako jsou rodinné domy a firmy. Mezi naše dlouholeté zákazníky patří také obchodní řetězce, školy, školky a úřady
  • práci za stolem, ale i v terénu
  • Ve většině případů je nutná komunikace se zákazníkem
  • Každý člen naší servisní skupiny má mimo jiné, přidělen svůj okruh servisních objektů a činností

POŽADAVKY

  • Nutná znalost oboru elektro (vzdělání, nebo praxe)
  • Praxe v oboru a orientace v projektech je výhodou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
  • Spolehlivost
  • Aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou
  • Excel, Word, emailová komunikace a internet
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

NABÍDKA

  • Práce na hlavní pracovní poměr v Okolí města Prahy a Středočeského kraje
  • Práce v okolí města Ostravy a v Moravskoslezském kraji
  • Solidní přístup
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Kvalitní a kompletní pracovní vybavení
  • Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu.
  • Po zapracování nabízíme profesní postup na pozici: Technik servisu a provozu

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.