předvýběr.cz

Účetní - Teplice

Zveřejněno 06.02.2019

Pro našeho klienta, nadnárodní dopravní společnost s dlouholetou tradicí a několika pobočkami po Evropě, hledáme vhodného kandidáta do ekonomického úseku na pozici účetní.

Co vás čeká

Účtování běžných účetních případů spojených s činností dopravní společnosti. Aktivní spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách, komunikace s ostatními pobočkami.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví, účetních a daňových zákonů
  • alespoň 3 roky praxe jako účetní
  • znalost MS EXCEL na úrovni mírně pokročilý
  • schopnost týmové práce
  • výhodou znalost MS Dynamics 365
  • výhodou anglický jazyk na úrovni mírně pokročilý

Co vám můžeme nabídnout

  • práci ve společnosti s pevným zázemím a dlouholetou tradicí
  • profesní i osobní rozvoj
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • využití jazykových znalostí
  • místo výkonu práce: Teplice
  • nástup možný ihned
  • práce na HPP
  • 13. plat ve výši jednonásobku platu

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.