předvýběr.cz

Mzdová účetní a personální činnost

Zveřejněno 31.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá badatelským i cíleným výzkumem atmosféry v celém jejím vertikálním rozsahu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mzdová účetní a personální činnosti.

Pracovní náplň

  • samostatné vedení personální agendy s výstupem pro zpracování mezd (zaměstnanci, dohody, statutární orgány)
  • měsíční zpracování mezd a odvodů, vč. do zahraničí, v účetním systému (včetně nemocenských dávek, rodičovských příplatků a dalších osobních nákladů)
  • spolupráce s hlavní účetní (zpracování výstupů pro zaúčtování mezd)
  • zpracování výkazů a hlášení (správa soc. zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřady, zřizovatel, atd.)
  • evidence pracovně lékařských služeb
  • evidence nepřítomnosti zaměstnanců

Požadavky

  • ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
  • komplexní dobrá znalost personální a mzdové legislativy, znalost akademického prostředí výhodou
  • pozitivní osobnost
  • samostatnost, diskrétnost, zodpovědnost, pečlivost
  • dobré komunikační dovednosti
  • znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • ochotu učit se novým věcem, vč. zavádění nového účetního programu, znalost programu Elanor Global Java Edition – EGJE, výhodou.
  • jazykové znalosti AJ - mírně pokročilá

Nabízíme

  • možnost dalšího vzdělávání
  • perspektivní a zajímavou práci
  • platové ohodnocení odpovídající významu pozice
  • smysluplnou práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práce na plný, popř. zkrácený úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • 1. - 3. den pracovní neschopnosti s náhradou mzdy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • příspěvek na sport a volnočasové aktivity
  • možnost poskytnutí bezúročné půjčky
  • místo výkonu práce: Praha 4 - Záběhlice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.