předvýběr.cz

Asistent/ka – Praha 6

Zveřejněno 29.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí a zajišťuje komplexní projektové a inženýrské služby ve všech projektově-inženýrských profesích, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka – Praha 6.

Náplň práce

  • Zajištění administrativního chodu kanceláří sídla společnosti
  • Příprava technické dokumentace
  • Příprava podkladů pro účetnictví
  • Běžné administrativní úkony
  • Aktivní komunikace s ostatními odděleními společnosti, zákazníky a zahraničními dodavateli

Požadavky

  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • Zkušenost na obdobní pozici výhodou (technické znalosti)
  • Plynulá úroveň komunikace v AJ
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
  • Výborná komunikace, úroveň jednání a pečlivost
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Atraktivní pozice v prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 6

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.