předvýběr.cz

B2B Manager

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá péčí o rozvoj domácího i zahraničního cestovního ruchu v české metropoli, hledáme vhodné kandidáty na pozici B2B Manager.

Náplň práce

  • spoluvytváření a realizace B2B strategie pro marketingová témata hlavního města Prahy
  • aktivní komunikace s domácími i zahraničními poskytovali služeb v cestovním ruchu (letecké společnosti, hotely, touroperátoři, cestovní kanceláře, agentury a další) včetně vyhledávání nových partnerů
  • vytváření a vedení databáze partnerů, pravidelný reporting, sledování zpětné reakce a vyhodnocení
  • účast na jednáních, veletrzích a setkáních v ČR i v zahraničí
  • tvorba a úprava prezentací pro B2B trh
  • spolupráce s reklamními a kreativními agenturami
  • koordinace fam tripů
  • průzkum a analýza trhu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru cestovní ruch, případně humanitního nebo ekonomického zaměření (minimálně na úrovni Bc.)
  • znalost českého jazyka – na úrovni rodilého mluvčího, včetně písemného projevu
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • zájem o cestovní ruch (praxe v oboru výhodou)
  • časovou flexibilitu, schopnost učit se, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové i samostatné práce
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • dobrou znalost Prahy, zájem o dění ve městě

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • zajímavou a různorodou práci s možností seberealizace, možnost školení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Anděl