předvýběr.cz

Konzultant/Analytik

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru a tvorbou webových a mobilních aplikací na platformách Android, Windows a iOS, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant/Analytik.

Náplň práce

  • komunikace s potenciálními i stávajícími zákazníky
  • identifikace a analýza potřeb zákazníků
  • návrh a realizace řešení s ohledem na možnosti systému
  • vedení implementačních projektů a správa požadavků
  • řízení vývoje specifických úprav
  • komunikace s vývojovým týmem
  • poskytování konzultací a školení
  • příprava nabídek, účast při prezentacích a výběrových řízeních
  • spolupráce při rozvoji produktu

Požadujeme

  • komunikativnost a chuť jednat s lidmi
  • analytické a logické myšlení
  • aktivní, zodpovědný a důsledný přístup
  • technický background, VŠ vzdělání ideálně s IT či ekonomickým zaměřením
  • zkušenost s vývojem SW
  • obecnou znalost operačních systémů Android, Windows a iOS
  • pokročilou znalost AJ, řidičské oprávnění skupiny B
  • a hlavně ochotu a touhu učit se nové věci

Výhodou je

  • praxe jako analytik, konzultant či projektový vedoucí
  • znalost ITIL a service deskových systémů
  • znalost mobilních, webových a databázových technologií
  • zájem o obor umělé inteligence

Nabízíme

  • účast na zajímavých projektech v oblasti CRM/SFA a umělé inteligence
  • být součástí sehraného týmu, kde každý má svou důležitou roli
  • moderní technologie a neustálý profesní rozvoj – u nás nikdy nezakrníte!
  • možnost kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení s motivačním bonusem
  • služební telefon a notebook a automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • účast na firemních sportovních akcích, plavby na jachtách, ferraty, motokáry apod.
  • práci na plný nebo částečný úvazek v hlavním pracovním poměru
  • flexibilní pracovní dobu a příležitostnou práci z domova
  • příjemné pracoviště se skvělou
  • možnost nástupu: ihned
  • Místo pracoviště: Praha 4 – Modřany