předvýběr.cz

Specialistka/sta zákaznického servisu v logistice s NJ

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřena na vnitrostátní i mezinárodní přepravu a logistiku, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Specialistka/sta zákaznického servisu v logistice s NJ.

Náplň práce

  • podpora obchodního a provozního oddělení – komunikace s klíčovými zákazníky
  • práce s firemními IT systémy (TMS)
  • správa denních reportů
  • komunikace s klíčovými klienty (e-mail, telefon)
  • kontrola správnosti nastavených procesů
  • koordinace toku informací
  • komunikace s pobočkami Emons v ČR a DE
  • správa zákaznické databáze

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • analytické myšlení
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • znalost dopravního a logistického prostředí výhodou
  • samostatnost, spolehlivost
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni (Word, Excel)
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost NJ nutná, AJ je výhodou

Nabízíme

  • stravenky
  • mobilní telefon
  • notebook
  • místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice