předvýběr.cz

Technik správy budov/údržbář TZB

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je součástí mezinárodní skupiny, významného poskytovatele služeb správy nemovitostí v Evropě a poskytuje široké spektrum profesionálních služeb technické správy, administrativní správy nemovitostí, řízení služeb a projektů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik správy budov/údržbář TZB.

Náplň práce

  • Kontrola a vyhodnocení provozních parametrů moderních technických zařízení budov – elektrických, mechanických systémů topení, větrání, chlazení, klimatizace, ZTI, elektronických a protipožárních systémů
  • Obsluha zařízení pomoci automatizovaných systémů řízení MaR a lokálních regulátorů
  • Preventivní údržba, běžná údržba a odstranění poruch na technickém zařízení a vybavení budov, opravy výměnným způsobem
  • Dohled nad činností odborných dodavatelských servisních firem, součinnost s dodavateli
  • Kontrola a odečty spotřeb energií
  • Servisní a další činností dle požadavků provozů a pokynů vedoucího provozu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, vyhláška č.50/1978 Sb §6 (a vyšší)
  • Znalost v oboru automatizace, obsluhy chladících systémů výhodou
  • 3 roky praxe v oblasti provozu a údržby zařízení
  • Zkušenost základní práce s PC – Ms Office, BMS
  • Samostatnost, zodpovědný přístup k povinnostem
  • Technická zručnost. ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práce v prostředí úspěšné mezinárodní firmy
  • Provoz čpičkově vybaveného moderního logistického centra
  • Práce na plný úvazek, na dobu neurčitou
  • Možnost rychle postoupit na pozici vedoucího provozu
  • Směnový denní provoz nebo denní provoz Po-Pá
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního profesního rozvoje
  • Zajištěna doprava zdarma z Prahy a okolních měst/obcí
  • Místo výkonu práce: Kozomín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.