předvýběr.cz

PLC programátor / Inženýr automatizace

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, přední evropskou solární společnost poskytující komplexní řešení pro solární elektrárny, hledáme vhodné kandidáty na pozici PLC programátor / Inženýr automatizace.

Náplň práce

  • Programování a údržba PLC
  • Implementace monitorovacího HW na fotovoltaické elektrárny
  • Nastavování WiFi routerů
  • Automatizace a vzdálený monitoring
  • Testování nových technologií
  • Komunikace s dodavateli
  • Podpora obchodního oddělení
  • Spolupráce na vývoji řešení

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Vyhláška 50/78 §6 nebo vyšší
  • Zkušenosti s programováním PLC Domat, Mervis, Siemens S7/Tia, C# a dalšími
  • Základní znalost komunikačních protokolů Modbus, M-Bus, IEC 62056-21, BACnet, Amit, 1-wire
  • Základní znalost sítí TCP/IP, SSH, Mikrotik, Ubnt, OpenVPN, Wireshark výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Občasná práce z domova – homeoffice
  • Telefon + Notebook k osobnímu užití
  • Bonusový systém formou zaměstnaneckých akcií
  • Místo výkonu práce: Praha 2