předvýběr.cz

Vedoucí oddělení právního a veřejných zakázek

Published 21.11.2022

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme kandidáty na pozici Vedoucí oddělení právního a veřejných zakázek.

Náplň práce:

  • Odborné, organizační a personální řízení a zabezpečení činnosti právního odboru
  • Zajištění specializované odborné činnosti po právní stránce
  • Metodické řízení agendy právního zastupování organizace před soudy a jinými státními orgány
  • Strategické a metodické řízení a koordinace oddělení veřejných zakázek a technické podpory
  • Zajištění komplexní koordinace postupů při zadávání veřejných zakázek
  • Zpracování stanovisek ke konkrétním právním otázkám na základě žádosti orgánů městské části, uvolněných členů ZMČ, tajemníka UMĆ a vedoucích odborů ÚMČ.
  • Zpracování smluv a jejich revize.
  • Tvorba vnitřních předpisů.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda
  • Praxe ve veřejné správě vítána
  • Znalost zákona č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, Směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/680 (GDPR), zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník
  • Znalost práce na PC
  • Analytické myšlení, organizační a řídící schopnosti
  • Výborné komunikační schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů sick days
  • Ticket restaurant (120 Kč/den), Ticket Benefits (až 500 Kč/měsíc)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění,
  • Příspěvek na MHD
  • Služební telefon
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost přidělení služebního bytu
  • Zařazení do 11. platové třídy + osobní příplatek
  • Místo výkonu práce Praha 3

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..