předvýběr.cz

Vedoucí oddělení ochrany ovzduší

Published 29.08.2022

Pro našeho klienta, společnost poskytující služby v oblasti ochrany životního prostředí, hygieny práce, BOZP a PO, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí oddělení ochrany ovzduší.

Vaše náplň práce:

  • Vedení týmu techniků a jejich zaškolení
  • Odpovědná osoba v rámci autorizace k jednorázovému měření emisí na MŽP
  • Systémy zabezpečení a kontroly jakosti při měření emisí
  • Vyhotovení/kontrola protokolů z měření

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s 3 letou praxí v oboru (VŠCHT, ekologie)
  • Zkušenosti v oboru na vedoucí pozici
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Anglický jazyk alespoň na základní úrovni (práce s dokumentací)
  • Samostatnost
  • Schopnost občasné práce ve výškách
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání
  • Práce na plný úvazek, klasická smlouva
  • Nástupní plat 50 000 – 60 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po zapracování možnost navýšení
  • Vzdělávání podporované společností (pravidelná odborná školení, konference)
  • Notebook, mobil
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na home-office
  • Náborový příspěvek 100 000 Kč
  • 22 dní dovolené, sick days
  • Kanceláře: Pardubice, případně Hradec Králové

Position Info

Workplace location:
Pardubice
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..

Similar positions

Chemický průmysl

Strategický nákupčí