předvýběr.cz

Stavbyvedoucí - Ostrava

Published 24.10.2022

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí širokou škálu stavebních produktů a konstrukčních řešení překonávající tradiční bariéry, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucího.

Pracovní náplň:

  • Řízení realizace pozemních staveb podle projektové dokumentace
  • Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm
  • Dodržování harmonogramu a BOZP na projektu
  • Zajišťování ekonomických a technických parametrů a dohlížení na ně
  • Řízení a usměrňování technologických a pracovních postupů výstavby
  • Zajišťování podmínek pro kontrolní prohlídky stavby
  • Koordinace práce podřízených mistrů
  • Komunikování s investorem, stavebním dozorem, dodavateli a kolegy
  • Vedení příslušné dokumentace (stavební deník, denní hlášení stavby)
  • Zajišťování podkladů pro fakturaci
  • Evidování víceprací či méněprací

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství
  • Praxi min. 3 roky na odborné pozici
  • Orientaci ve stavební dokumentaci
  • Zájem o obor stavitelství
  • Organizační schopnosti
  • Časovou flexibilitu a pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu v rychle se rozrůstající společnosti
  • Účast na zajímavých projektech v rámci ČR – Slezsko
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Firemní benefitní program
  • Příspěvek na životní pojištění (po 1. odpracovaném roce = 25 000 Kč/rok, po dalším roce = 50 000 Kč/rok)
  • Cafeterie (Cestování, vzdělávání, sport, kultura a zdraví, případně za zboží v lékárnách, optikách a prodejnách zdravotnických potřeb)
  • Multisport karta
  • 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc
  • Roční bonus
  • Notebook a mobilní telefon
  • Služební automobil
  • Stravenkový paušál
  • Práce na homeoffice
  • Teambuildingy
  • Místo výkonu práce: Ostrava - Dle vyhraných zakázek se místo výkonu práce mění v rámci Moravskoslezského/Olomouckého kraje

Position Info

Workplace location:
Ostrava-město
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..