předvýběr.cz

Senior účetní

Published 28.09.2022

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí softwarové řešení a služby, které pomohou v digitální transformaci celého životního cyklu projektů - od návrhu po výrobu či výstavbu a následný provoz a údržbu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior účetní.

Náplň práce:

  • Účtování a rekonciliace bankovních výpisů, odsouhlasení sald pohledávek a závazků, účtování dlouhodobého majetku (zařazení majetku do užívání, nastavení odpisů), účtování mezd, dohadných položek a rezerv
  • Příprava podkladů pro měsíční závěrky
  • Příprava ročních finančních výkazů a příloh k účetním závěrkám
  • Komunikace s externími a interními auditory
  • Každodenní spolupráce s junior účetní a dalšími kolegy ve finančním oddělení
  • Příprava DPH/KH, spolupráce na přípravě DPPO s externí daňovou poradkyní
  • Účtování v účetním systému Netsuite
  • Spolupráce na credit managementu
  • Měsíční, kvartální, roční statistické výkazy
  • Spolupráce na zajímavých projektech v oblasti financí

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s praktickou zkušeností na podobné pozici minimálně 4 roky
  • Velmi dobré znalosti v oblasti účetnictví a daní
  • Analytické schopnosti, logické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Svědomitost, spolehlivost, schopnost pracovat s detailními informacemi, odolnost vůči stresu
  • Chuť účastnit se zajímavých projektů v oblasti financí a účetnictví
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost MS Office – Excel
  • Znalost účetního programu Netsuite nebo SAP je výhodou
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Bezva kolektiv a přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
  • Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
  • Systém vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Vstřícné jednání při zapracování a zaškolení
  • Výkon práce v moderním prostředí
  • Možnost práce z domova (home office)
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na IT produkty, odborná školení)
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Místo výkonu práce Praha 4 – Chodov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..