předvýběr.cz

Senior Tech-consultant / Sales Engineer – Morava

Published 17.10.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je předním evropským distributorem průmyslových procesních zařízení pro potravinářský, chemický a petrochemický průmysl i další průmyslová odvětví (primárně objemová a odstředivá čerpadla a další komponenty), a která z vlastních komponent sama navrhuje a staví kompletní řešení pro zákazníky v oblastech dávkovacích a míchacích jednotek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior Sales Engineer pro region Moravy

V této společnosti je úspěšný ten, kdo vždy hledá způsoby a cesty nikoliv důvody. V oboru, jako je tento, bude vždy něco, co nevíte, takže neustálé zlepšování a vzdělávání je zde samozřejmostí.

Hledáme tedy kandidáty, kterým bude vlastní politika a charakter společnosti, který je v první řadě orientovaný na výkon, kvalitu a týmovou práci.

Po intenzivním zaškolení bude Vaším úkolem:

  • Oslovit zákazníky (stávající i nové), domluvit schůzku, osobně prezentovat zákazníkům nejen produkty (primárně objemová a odstředivá čerpadla a další komponenty), ale nabídnout zákazníkům, ve spolupráci s technickým oddělením, i kompletní technické řešení, případně vhodný výběr technického zařízení
  • Být schopen být pro zákazníky partnerem, rádcem, osobou, která dokáže identifikovat jejich potřeby a pomoci navrhnout řešení, které je pro něho nejvhodnější
  • Umět komunikovat na všech úrovních, a to jak s údržbářem, tak se zkušeným nákupčím, případně technickým ředitelem
  • Dokázat samostatně, po návštěvách klientů, vyhledávat další možné obchodní příležitosti a navrhovat řešení, které ani zákazníka dříve nemuseli napadnout
  • Být schopen řešit i případné potíže s klienty, protože i to je přirozená součást obchodu, při které se tvoří nejlepší vztahy se zákazníky
  • Zvládnou i odmítnutí a nebrat si ho osobně
  • Komunikovat s výrobci technických zařízení, tedy našimi smluvními partnery, kdy komunikace probíhá většinou v angličtině
  • Samostatně a flexibilně plánovat svoje aktivity tak, abyste dosáhli svého ročního cíle

Co budete k této pozici potřebovat:

  • VŠ vzdělání, technického směru, se zaměřením na procesní/fluidní techniku
  • Orientace v problematice objemových a odstředivých čerpadel
  • Znalost prostředí průmyslových podniků, zejména v oblastech potravinářství, chemie a petrochemie
  • Komplexní myšlení a schopnost vnímat souvislosti při řešení obchodních příležitostí
  • Znalost angličtiny pro komunikaci se smluvními partnery
  • Entuziasmus a silnou orientaci na výsledek
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Proaktivní a samostatný přístup v každodenní činnosti
  • Zkušeností s prodejem vítány, ale nejsou podmínkou,
  • Angličtina na střední úrovni znalostí
  • ŘP skupiny B – podmínkou

Co můžete očekávat:

  • Skvělý kolektiv s přátelskou firemní kulturou a téměř nulovou fluktuací
  • Široké portfolio produktů, nabídka pouze kvalitních produktů s vysokou přidanou hodnotou
  • Zaškolení a průběžná podpora ostatních členů týmu, případně kolegů z ostatních oddělení
  • Podpora zkušeného manažera prodeje
  • Dobré platové ohodnocení, které se skládá z fixní mzdy, měsíčního bonusu dle výsledků celé společnosti a ročního bonusu dle dosažení plánovaného budgetu v rámci svěřeného regionu
  • Žádná zbytečná administrativa a reporting
  • Velký prostor pro seberealizaci
  • Selský rozum nezatížený korporátní kulturou
  • Mezinárodní zázemí a prestiž švédské firmy
  • Benefity jako služební automobil k osobnímu užívání, dále notebook, telefon, zasloužený týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na důchodové spoření, kartu Multisport
  • Práci na HPP, možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Brno

Position Info

Workplace location:
Brno-město
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..

Similar positions

Chemický průmysl

Strategický nákupčí