předvýběr.cz

Reklamační technik (rezidenční developerské projekty)

Published 19.09.2022

Pro našeho klienta, českou developerskou skupinu, která je TOP lídrem trhu v budování víceúčelových projektů – rezidenčních, obchodních i kancelářských nemovitostí, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Reklamačního technika (rezidenční developerské projekty).

Jedná se o inovativní developerskou firmu, která se podílí na vytváření nových městských čtvrtí.

Společnost si zakládá na otevřeném, přátelském a svobodném pracovním prostředí. Při práci vyznává vysokou míru samostatnosti a také zodpovědnosti, kterou u nových lidí vyhledává.

Náplň práce:

  • Úzká spolupráce se společenstvím vlastníků jednotek (SVJ) a správci nemovitostí při drobných úpravách projektu
  • Participace na předání zbývajících jednotek klientům
  • Účast na přebírání stavby spolu s projektovým manažerem od generálního dodavatele
  • Spolupráce s generálním zhotovitelem stavby a organizování schůzek s ním i klienty ohledně případných reklamací
  • Účast na místních šetření a jednání s oběma stranami
  • Řízení reklamačních procesů – odpovědnost za řádné vyřešení každé reklamace, evidence reklamací a následná analýza příčin a důsledků vad – měsíční reporting

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ideálně stavebního zaměření
  • Organizační a technické uvažování
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, není však podmínkou, vhodnou praxí může být zkušenost ze státní správy (katastrální úřad, stavební úřad, práce v rámci správy bytového domu SVJ, práce v rámci bytového družstva apod.)
  • Zkušenost s prací v MS Office
  • Pro-klientsky zaměřenou osobnost

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou prací ve stabilní české developerské společnosti
  • Spousty odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
  • Občasnou práci z domova
  • Další vzdělávání v oboru, pravidelná školení přímo na míru pro Vás
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra B – Palmovka
  • Flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne – v pátek konec pracovní doby ve 13:00 hod.
  • 20 dní dovolené + 5 sick days navíc jako bonus
  • Kolárna se šatnou přímo v kancelářské budově
  • Další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, ovoce a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon nebereme jako benefity, ale jako pracovní nástroje, které jsou samozřejmostí)
  • Při 1/2 úvazku mzda 25 000 Kč, při plném 45 000 Kč - 48 000 Kč
  • Místo výkonu práce: Praha – Libeň

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..