předvýběr.cz

QA Tester

Published 17.10.2022

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí real-time aplikace pro obchodování na burze, a která získala ocenění Deloitte Technology Fast 50 v kategorii Rising Stars za nejrychleji rostoucí mladou firmu ve střední Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici QA Tester.

Náplň práce:

  • Manuální a automatizované testování webových aplikací /API services a mobilní aplikace
  • Podpora developerů a customer support oddělení
  • Komplexní testování aplikací
  • Práce s tech stackem: Python, Gherkin, Git, SQL, PHP
  • Používání nástrojů: Gitlab, Postman, Asana, JetBrains IDE/VS Code

Požadujeme:

  • Alespoň 2 roky zkušeností s testováním
  • Zkušenost s automatizací nebo silnou motivaci se učit
  • Zkušenost s REST API a databázovými systémy (Postgre, MySQL)
  • Komunikativní úroveň v angličtině (práce v mezinárodním týmu)
  • Zkušenosti s agile vývojem výhodou
  • Silný smysl pro detail

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Práci ve flexibilní a dynamické společnosti, která je otevřena novým nápadům (friendly atmosféra mladého týmu)
  • Místo pro seberealizaci, možnost pracovat na sobě a posouvat se dál
  • Tým 100+ motivovaných lidí, kteří si vzájemně pomáhají, objevují nové technologie a podílí se na vývoji celého businessu
  • Možnost osahat si různé technologie, moderní architekturu
  • Potřebné školení ohledně finančních trhů a spojených témat
  • Flexibilitu v pracovní době / home office
  • Motivační ohodnocení + bonusy za dobré výkony
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: moderní kanceláře v centru Prahy

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..