předvýběr.cz

Projektový manager

Published 10.11.2022

Pro našeho klienta, investiční skupinu, která svůj nemovitý majetek spravuje a rozvíjí ve dvou fondech kvalifikovaných investorů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektového managera.

Náplň práce:

  • Identifikovat a rozvíjet obchodní příležitosti spočívající zejména v developmentu stávajícího potenciálu nemovitého majetku ve spolupráci s top managementem a správní radou fondů
  • Vyhodnocovat potenciál investičních příležitostí pro případnou akvizici
  • Zodpovědnost za strukturování a ekonomiku rozvojových projektů

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • Praktickou zkušenost ve všech fázích developerských projektů (akvizice, příprava, realizace, dokončení, exit)
  • Orientace v územně plánovací dokumentaci
  • Orientace v povolovacích procesech orgánů státní správy i samosprávy
  • Znalost realitního trhu České republiky
  • Znalost projektového řízení
  • Analytické myšlení
  • Dobré znalosti excelu
  • Komunikativnost a dobré prezentační schopnosti
  • Smysl pro detail a schopnost dotahovat projekty/úkoly
  • Orientace ve finančních ukazatelích, ekonomické a právní povědomí, schopnost sestavit business model projektu

Nabízíme:

  • Konkurenční odměňování, podíl na výsledku
  • Prostor pro samostatnou práci a osobní rozvoj
  • Přímou spolupráci s majiteli bez zbytečné byrokracie
  • Kanceláře v Karlíně u metra i s parkováním

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie
Required Education:
Bakalářské

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..