předvýběr.cz

Programátor řídících systémů

Published 24.10.2022

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti řízení dopravy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor řídících systémů.

Náplň práce:

  • Tvorba a údržba SW produktů potřebných pro aplikaci výrobků skupiny Swarco
  • Tvorba a systémová údržba SW aplikací ve speciálních systémech dopravní telematiky
  • Spolupráce na implementaci systémových řešení v oblasti řízení dopravy
  • Spolupráce při návrhu inteligentních dopravních systémů a telematických systémů včetně spolupráce se zahraničními dodavateli
  • Tvorba technické dokumentace a manuálů (případně jejich lokalizace) výrobků, aplikací a navržených systémových řešení
  • Implementace nových technologií a produktů do stávajících systémů (jednodenní pracovní cesty)
  • Spolupráce při zabezpečení a kompletaci nezbytné dokumentace a certifikátů nabízených produktů
  • Spolupráce a výměna informací s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření (VUT, ČVUT, …)
  • Obor technická kybernetika, IT technologie
  • Znalost programování v jazyce C, C++, Java, Python, …
  • Znalost OS Linux v úrovni použití distribuce + implementace SW modulů
  • Znalost AJ (+NJ výhodou) slovem i písmem v úrovni interní, technické komunikace

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Dobré pracovní podmínky
  • Profesionální přístup
  • Možnost profesního růstu
  • Podílení se na zahraničních vývojových projektech
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Kunratice

Position Info

Workplace location:
území Hlavního města Prahy
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..