předvýběr.cz

Programátor PLC – konstruktér elektrotechnik

Published 19.09.2022

Pro našeho klienta, do týmu konstruktérů elektrotechniků předního výrobce obráběcích strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor PLC- konstruktér elektrotechnik.

Náplň práce:

  • parametrizace řídicího systému
  • konfigurace vstupně-výstupních jednotek a jiných periferií na sběrnicích PROFIBUS/ PROFINET
  • údržba, správa a tvorba PLC programu
  • nastavení regulačních smyček strojních os
  • tvorba uživatelského rozhraní ve vyšším programovacím jazyce
  • tvorba NC podprogramů s vazbou na řízení a ovládání stroje
  • tvorba technické specifikace nakupovaných komponentů
  • technická podpora servisnímu oddělení

Požadavky:

  • nejlépe VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření, lze i VŠ strojírenského nebo jiného technického zaměření se středoškolským vzděláním elektrotechnického zaměření nebo SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření s 3letou praxí v automatizaci
  • obecná znalost programování s praktickou zkušeností (znalost programování PLC výhodou)
  • znalost principů automatického řízení a regulace
  • dovednost číst elektrická schémata zapojení (výhodou je čtení hydraulických a pneumatických schémat)
  • porozumění technickému textu v AJ nebo NJ
  • schopnost samostatně komunikovat v cizím jazyce zejména při řešení úkolů v zahraničí
  • týmová spolupráce a komunikace
  • angažovanost a samostudium
  • odpovědnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
  • zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • možnost odpočinku ve firemním rekreačním zařízení
  • možnost čerpat volno nad zákonný rámec
  • odměny při významných životních jubileích
  • příspěvek při narození dítěte
  • pojištění pro soukromé cesty do zahraničí
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravování, jídelna - výběr obědů
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalita pracoviště: Varnsdorf

Position Info

Workplace location:
Děčín
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..