předvýběr.cz

Produktový manažer pro HW zařízení

Published 21.11.2022

Pro našeho klienta, českou společnost, která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej systémů pro odbavování, platebních karetních systémů a speciální elektroniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový manažer pro HW zařízení.

Náplň práce:

  • Řízení nových vývojových projektů a zároveň mít na starosti "svůj" produkt
  • Sledování trendů technického rozvoje
  • Sdílení technologických přehledů s kolegy v týmu
  • Možnost ovlivnit a udávat směr vývoje, navrhovat nová řešení
  • Účast na projektech, které usnadňují dopravu a cestování (odbavovací systémy) po celém světě (Jižní Amerika, Evropa, Asie)
  • Spolupráce s kolegy napříč firmou, převážně konstrukcí, vývojem HW, nákupem, technologií a obchodem

Požadujeme:

  • Vzdělání a zkušenosti v elektro oboru podmínkou
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Schopnost inovativně a kreativně myslet
  • Manažerské a zároveň analytické schopnosti
  • Schopnost nestranného produktové rozhodování
  • Komunikativnost a jednání s lidmi

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech ve stabilní české firmě
  • Spolupráci v týmu specialistů a odborníků
  • Prima benefity (5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, pružná pracovní doba, Multisportka)
  • Možnost účastnit se vývoje systémů nasazených po celém světě
  • Cestování jako možnost, ne nutnost
  • Mzdu, na které se domluvíme, roční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
  • Lokalita Vysoké Mýto

Position Info

Workplace location:
Ústí nad Orlicí
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..