předvýběr.cz

Obchodně – technický zástupce pro západní Čechy

Published 28.09.2022

Pro našeho klienta, poskytovatele automatizačních a strojírenských služeb do mnoha průmyslových oborů, hledáme vhodné kandidáty na pozici pozici Obchodně – technický zástupce pro západní Čechy

Náplň práce:

  • Zpracovávání nabídek pro zákazníky
  • Péče o portfolio stávajících zákazníků
  • Aktivní vyhledávání nových potenciálních zákazníků
  • Poskytování technického a prodejního poradenství zákazníkům

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ s odpovídající praxí
  • Kladný vztah k prodeji, reprezentativní a příjemné vystupování
  • Samostatnost, pečlivost, kreativitu
  • Schopnost managementu projektu
  • Znalost MS Office (Excel), schopnost pracovat s dalšími SW jako CRM apod.
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v malém a pohodovém kolektivu
  • Významnou pozici v oboru a zázemí známé technické společnosti
  • Volnost a zároveň odpovědnost za odvedenou práci
  • Flexibilní pracovní dobu, fixní mzdu + bonusy
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Beroun

Position Info

Workplace location:
Beroun
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..

Similar positions

Prodej a obchod

Obchodní referent - Všechromy
Referent obchodního oddělení
Vedoucí obchodu
Asistent/ka obchodního oddělení
Obchodní konzultant !PŘÍLEŽITOST i pro nezkušené v obchodu!
SPECIALISTA/-KA PRODEJE PRODUKTŮ - Praha
Teamleader-ka
SPECIALISTA PRO KOMERČNÍ PROJEKTY (obchod, elektro a technologie zábavou)
Obchodní zástupce
Obchodní konzultant
Obchodní manažer pro průmyslové aplikace
Obchodně technický zástupce
Sales Manager - Chemické prostředky pro zpracovatele termoplastů
OBCHODNÍ MANAŽER – regiony Praha a kraje Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský
Prodejce/Obchodník – vodo-topo-plyn
Obchodní manažer pro divizi montáží
Obchodník !PŘÍLEŽITOST i pro méně zkušené kolegy!
Asistentka obchodního oddělení
Key Account Manager OTC/FMCG
Obchodně technický manažer - automotive
Klientský pracovník
Obchodní zástupce – stomatologie – Praha
Obchodní zástupce / distributor
Obchodně-technický zástupce - Brno
Key Account Manager - elektro
Obchodní zástupce - vybavení cukráren, barů a restaurací
Obchodní manažer - Morava
Obchodní zástupce – laboratorní vybavení
Vedoucí prodejny
Prodejce export
Virtual Sales/Account manager interního prodeje s technickým zaměřením
Obchodně technický zástupce pro prodej olejů a maziv (Morava)
Technická podpora prodeje
Sales support – interiérový design
ESG sales and consultant
Obchodní manažer/Disponent
Projektový manažer – elektroinstalační systémy
Field Service Executive
Staň se obchodníkem - PŘÍLEŽITOST!