předvýběr.cz

Logistic and Planning Manager

Published 18.10.2022

Pro našeho klienta, výrobce senzorů, aktuátorů a elektronických součástek pro OEM produkci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Logistic and Planning Manager.

Náplň práce:

  • Dohled na nákup, expedici/sklad, příprava výrobních plánů výroby, zajištění včasného dodání materiálů a úrovně kvality
  • Vedení inventury zásob, komunikace s dodavateli
  • Koordinace úkolů, každodenní řízení výdajů oddělení
  • Příprava krátkodobých a dlouhodobých plánů pro přidělené produkty podle pracovních příkazů, a objednávek zákazníků
  • Úzká spolupráce s nákupním oddělením a dalšími odděleními na přípravě harmonogramů
  • Identifikace rizikových faktorů při provádění plánu výroby a v případě potřeby řešení problémů
  • Tvorba týdenních plánů pro výrobu dle poptávky

Požadujeme:

  • VŠ (bakalářské) vzdělání v oboru průmyslové inženýrství, řízení výrobních operací / management materiálu či podobném oboru (nebo kombinace vzdělání, školení a zkušeností)
  • 4-6 let praxe s plánováním výroby, řízením zásob, nákupem či související praxe
  • Zkušenost s používáním ERP systémů pro plánování
  • Počítačové dovednosti včetně znalosti Excelu a Wordu
  • Znalost chemické výroby výhodou
  • Zkušenosti z prostředí “štíhlé výroby”
  • Zkušenosti s plánováním výroby
  • Znalost metod plánování požadavků na materiály a systémů řízení výroby
  • Komplexní znalost činností souvisejících s materiály s důrazem na plánování
  • Silná iniciativa při stanovování a plnění cílů
  • Osvědčené zkušenosti s poskytováním nových a kreativních přístupů k řešení problémů
  • Schopnost pracovat samostatně, v týmovém prostředí a napříč funkcemi
  • Výborná znalost českého jazyka, anglický jazyk minimálně na úrovni B2

Nabízíme:

  • Příjemný a přátelský tým
  • Prostor na seberealizaci
  • Profesní rozvoj v rámci nadnárodní společnosti
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Vzdělávání v měkkých a manažerských dovednostech
  • 5 týdnů dovolené
  • 55% příspěvek na stravu
  • Firemní svozy z Opatova
  • Služební telefon a notebook
  • Bonusy za pracovní jubilea
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost občasné práce z domova (po zaškolení)
  • Lokalita pracoviště: Nupaky

Position Info

Workplace location:
Praha-východ
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Bakalářské

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..