předvýběr.cz

Koordinátor projektů

Published 21.11.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je evropskou jedničku mezi neziskovými lékařskými organizacemi zabývající se onkologickou problematikou, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Koordinátor projektů pro vzdělávání lékařů a osvětových programů.

Náplň práce:

  • Koordinace vzdělávacích projektů pro lékaře, webinářů, kurzů a seminářů pro 15-100 účastníků organizovaných prezenčně (Evropa) nebo virtuálně
  • Koordinace projektů pro vzdělávání a osvětu pacientů a laické veřejnosti, práce s pacientskými organizacemi, koordinace aktivit v rámci Světového dne gynekologické onkologie (GO Day)
  • Koordinace odborných programů, komunikace s jejich vědeckými koordinátory, pracovními skupinami a pozvanými řečníky.
  • Organizace od A do Z: plánování a logistika, marketing a podpora prodeje, registrace and komunikace s účastníky, akcí, tvorba a držení rozpočtu, řízení průběhu akce, vyhodnocení, vyúčtování.
  • Řízení všech operativních aspektů projektů v rámci zadaných termínů, specifikací a rozpočtu.

Požadujeme:

  • Min. 3 roky zkušeností v organizaci eventů a řízením projektů
  • VŠ vzdělání a všeobecný rozhled
  • Vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem (úroveň C1), další jazyk výhodou
  • Výborné komunikační a interpersonální schopnosti a pro-klientský přístup
  • Zkušenost s prací v mezinárodním a multikulturním prostředí a koordinace virtuálních týmů
  • Pokročilé počítačové znalosti (MS Office) a znalost nových technologií
  • Vysoká míra organizovanosti a orientace na detail, schopnost multitaskingu
  • Zkušenost s osvětovými projekty, neziskovým prostředím a zkušenost s prací s experty-dobrovolníky výhodou
  • Flexibilitu s ohledem na občasné telekonference v pozdnějších odpoledních/večerních hodinách v souvislostí s prací v týmech v různých časových pásmech.
  • Občasné cestování

Nabízíme:

  • Zázemí evropské neziskové organizace
  • Zajímavou práci, která má smysl
  • Práci v mezinárodním a multikulturním prostředí
  • Přátelský kolektiv a atmosféru
  • Flexibilitu a možnost částečné práce z domova
  • Bonus (do výše úrovně 13. platu)
  • Sickdays
  • Příjemné pracoviště v historické budově v centru Prahy (Náměstí Republiky)

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..