předvýběr.cz

Konzultant ERP systémů

Published 28.11.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na kompletní správu a implementaci MS Dynamics 365 Business Central, hledáme do ERP týmu kolegyni/kolegu na pozici Konzultant ERP systémů.

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty
  • Úzká spolupráce s účetními odděleními klientů
  • Rozvoj a nastavování interních procesů
  • Práce v účetním systému Microsoft Dynamics Business Central
  • Spolupráce s vývojáři na řešeních dle potřeb zákazníků
  • Podpora

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, alespoň v rámci předchozího studia
  • Nadšení pro finance a účetnictví
  • Komunikativnost
  • Ochotu učit se a profesně se rozvíjet
  • Chuť vylepšovat stávající procesy
  • Analytické myšlení
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Angličtina na komunikační úrovni (B2)
  • Znalost ERP systémů (Business Central, Pohoda, SAP, …) je výhodou
  • Předchozí zkušenost s účetnictvím, nebo finančním řízením je výhodou

Co nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce home-office
  • Přátelské pracovní prostředí v kancelářích v centru Prahy na Arbesově náměstí
  • Možnost práce na živnostenský list, HPP
  • Služební notebook a telefon
  • Odborný rozvoj a vzdělávání
  • Výuka angličtiny
  • Fotbálek a PlayStation k odreagování
  • K dispozici hotové obědy
  • Lokalita výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..