předvýběr.cz

IFRS Účetní/Controller

Published 12.10.2022

Pro našeho klienta, společnost, která svým klientům nabízí nonstop dostupný kvalitní právní servis, který se prolíná mnoha oblastmi života i podnikání, hledáme vhodného kandidáta na pozici IFRS Účetní/Controller.

Hledáte práci v oblasti účetního výkaznictví, pojistné matematiky a risku? Jste čerstvý absolvent či zkušený aktuár, který by rád uplatnil své dosavadní zkušeností? V případě, že ano, tak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • Dokončení procesu implementace IFRS 17. Převzetí agendy účtování dle IFRS 17 (PAA approach)
  • Controlling procesu IFRS 17 – nastavení procesu a jeho rozvoj
  • Obchodní controlling
  • Příprava podkladů a dokumentace pro výpočet technických rezerv
  • Podpora pro aktuárské výpočty a analýzy v oboru neživotní pojišťovny (pojištění právní ochrany) - produktové analýzy, cenové nabídky
  • Podílení se na vyhotovení měsíčních a ročních závěrek
  • Zpracovávání podklady pro skupinový reporting, risk reporting, information security risk management

Požadujeme:

  • 2 roky praxe v pojišťovnictví – znalost výkaznictví pojišťoven, pojistné matematiky a IFRS 17
  • Ekonomické vzdělání, případně studujete VŠ obor pojistné matematiky (4. – 5. ročník)
  • Rádi rozvíjíte své zkušenosti v oblasti finančního účetnictví a controllingu
  • Dobré komunikační a analytické myšlení s vazbou na business
  • Dobré ovládání nástroje MS Office a jste pokročilým uživatelem MS excel
  • Plynně se domluvíte anglicky nebo německy

Nabízíme:

  • Bonusy/prémie
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Lokalita: Praha 4 – Michle

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Required Education:
Bakalářské

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..