předvýběr.cz

HR Business Partner

Published 30.08.2022

Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která se specializuje se na vývoj a výrobu parních turbín, tepelných výměníků a souvisejících energetických zařízení, hledáme do týmu novu posilu na pozici HR Business Partner

Náplň práce:

  • HR partner pro ředitele, manažery a zaměstnance svěřených úseků a komunikace s nimi
  • zastřešení celého „Employee lifecycle“ pro svěřené úseky zaměstnavatele
  • odpovědnost za nábor, výběr, adaptaci nových zaměstnanců
  • poskytování podpory managementu v oblasti pracovně-právní problematiky
  • spolupráce na procesu hodnocení výkonu, identifikaci klíčových zaměstnanců a rozvoji zaměstnanců
  • aktivní účast na dalších činnostech, projektech (i mezinárodních) a procesech HR úseku (včetně sledování trendů a novinek v oblasti lidského kapitálu a následných návrhů na zlepšení a jejich realizaci)
  • spolupodílení se na rozvoji interní komunikace a Employer Brandingu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praxi v oboru alespoň 5 let na seniorní HR pozici (ideálně ve výrobní společnosti)
  • dobrou znalost pracovně právní legislativy
  • komunikativní znalost AJ
  • orientaci na zákazníka, výborné komunikační dovednosti
  • empatii, analytické myšlení
  • důslednost a smysl pro detail
  • plánování a stanovování priorit, znalost projektové práce
  • týmového hráče
  • silnou osobnost motivovanou k výkonu a osobnímu růstu

Nabízíme:

  • zázemí a podporu dynamické a perspektivní společnosti s mezinárodní působností
  • možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, ovlivnění fungování společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • mzda 60 000 – 75 000 Kč / měsíc + variabilní složka mzdy
  • motivující bonusový systém
  • využití jazykových znalostí
  • flexibilní pracovní dobu (37,5 hodinový týdenní úvazek)
  • 5 týdnů dovolené a 1 den sick day
  • příspěvek do cafeterie nebo příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • závodní stravování
  • systém firemního vzdělávání a odborných školení
  • další zajímavé finanční i nefinanční benefity
  • místo pracoviště : Plzeň

Position Info

Workplace location:
Plzeň-město
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..