předvýběr.cz

Hlavní ekonom/ka

Published 23.08.2022

Pro našeho klienta, neziskovou organizaci, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Hlavní ekonom/ka, který se zapojí do ekonomického řízení celé organizace.

Náplň práce:

  • Koordinace a administrace grantových řízení od přípravy žádosti až po vyúčtování.
  • Příprava a koordinace jednotlivých rozpočtů, jejich průběžná aktualizace včetně sledování čerpání.
  • Příprava podkladů pro audit, komunikace s úřady, sledování cash-flow a průběžná analýza aktuální finanční situace naší organizace.
  • Koordinace průběhu kontrol externích subjektů (projektové, dotační, mzdové apod.).
  • Podílení se na systémovém nastavování ekonomických procesů.
  • Podílení se na procesu každoročního auditu účetnictví organizace.
  • Dohlížení na zpracování žádostí pro Úřad práce.
  • Dohlížení na finanční stránku dalších projektů FP (evropské, nadační a jiné granty).
  • Zajišťování dodržování platné legislativy a vnitřních předpisů v organizaci.
  • Odpovědnost za odborné vzdělávání ekonomického oddělení.
  • Úzká spolupráce s finanční ředitelkou a vedením organizace.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Praxi na obdobné pozici.
  • Zkušenosti s problematikou dotací a grantů v ČR podmínkou. (Ideálně v sociální oblasti).
  • Výbornou znalost práce s PC - MS Office.
  • Týmového ducha.
  • Samostatnost, rozhodnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Zkušenosti z práce v oblasti neziskového sektoru a sociálních služeb vítány.

Nabízíme:

  • Práci, která má a dává smysl.
  • Platové ohodnocení v rozmezí 45 000 - 55 000 Kč dle zkušeností.
  • Neformální pracovní atmosféru.
  • Tým odborníků, kteří vám kdykoli poradí.
  • Podporu v rozvoji a vzdělávání ve vašem oboru.
  • Interní kurzy z oblasti psychologie a seberozvoje.
  • Dovolená 5 týdnů, možnost čerpat i ve zkušební době.
  • Flexibilní pracovní dobu a dle domluvy Home office.
  • Po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned.
  • Místo výkonu práce – Praha 8 – Bohnice.

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..