předvýběr.cz

Elektromontér

Published 21.11.2022

Pro našeho klienta, společnost, která provádí elektromontážní a projekční práce v rozsahu NN – VN, opravy a údržbu elektrických rozvodných sítí, opravy napájecích zdrojů a rozvoden, včetně revizí, doplňujících stavebních činností a zámečnických prací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromontér.

Náplň práce:

  • elektromontážní práce (nízké a vysoké napětí)
  • montáže trakčních vedení
  • montáže kabelových souborů
  • montáže hromosvodů, uzemňovacích sítí, veřejného osvětlení
  • montáže průmyslových i bytových rozvodů

Požadujeme:

  • vzdělání na SOU, SPŠ v oboru elektro
  • vyhláška 50, §5 minimálně, vyšší výhodou
  • praxe na pozici elektromontér / elektrikář / údržbář elektroinstalací či obdobné výhodou
  • časová flexibilita, ochota pracovat v noci
  • pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost
  • bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B+E výhodou

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • stravenkový paušál (hotovost místo stravenek)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • při dojíždění možnost přespání v sídle společnosti
  • profesní vzdělávání a možnost odborného růstu
  • termín nástupu: ihned nebo dle dohody
  • možnost proplaceného ubytování pro mimopražské - Libeň
  • místo výkonu práce: Praha 8, Libeň

Position Info

Workplace location:
území Hlavního města Prahy
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Required Education:
Odborné vyučení bez maturity

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..