předvýběr.cz

Disponent/ka letecké přepravy

Published 05.09.2022

Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá exportem, importem zboží skrze jejich partnery, a to prostřednictvím letecké, námořní, kamionové i železniční přepravy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Disponent/ka letecké přepravy – vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Plánování a objednávání přepravy v zahraniční a v ČR – import, export
  • Komunikace se zákazníkem od začátku přepravy až do úspěšného doručení
  • Koordinace a následné sledování nakládky, přepravy a vykládky
  • Zajištění potřebné dokumentace, administrace, reportingu

Co od Vás očekáváme:

  • Znalost komunikativní angličtiny – nebát se komunikovat se zákazníky, dodavateli telefonicky nebo emailem
  • Uživatelskou znalost balíčku MS Office
  • Organizaci všech zakázek – to vyžaduje samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a efektivitu
  • Ochotu se učit novým věcem
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Příjemné pracovní prostředí (zázemí malé kanceláře, klidné pracovní místo, přátelský a milý pracovní kolektiv, téměř rodinné prostředí)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příležitost si organizovat práci sami a trénovat si angličtinu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned, nejdéle od 1. 9. 2022
  • Místo výkonu práce: Praha 6 – Ruzyně (letiště)

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..