předvýběr.cz

Bezpečnostní přepravce cenin - České Budějovice

Published 27.10.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na řízení oběhu finanční hotovosti a zastává vedoucí postavení na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Bezpečnostního přepravce cenin - České Budějovice.

Náplň práce:

  • převoz hotovosti a cenin a další činnosti s tím spojené
  • obsluha a servis bankomatů
  • řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla
  • práce v týmu i samostatně
  • nerovnoměrně rozvržená pracovní doba

Požadujeme:

  • vzdělání: minimálně vyučen
  • řidičský průkaz skupiny B (C výhodou)
  • čistý trestní rejstřík
  • zbrojní průkaz skupiny D (lze získat po nástupu ve zkušební době, věk min. 21let)
  • profesní kvalifikace „Strážný“ 68-008-E (lze získat během vstupního školení)
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe na obdobné pozici nebo v oboru výhodou

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP nebo DPČ
  • příjemné pracovní prostředí
  • vhodné pro muže i ženy
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY
  • měsíční příjem 28.250 Kč – 34.850 Kč (dle odbornostní třídy)
  • náborový příspěvek 10.000 Kč až 40.000 Kč (dle kvalifikace)
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 15.000 Kč až 30.000 Kč (dle kvalifikace)
  • stravné 99 Kč /den, příspěvek na firemní oděv 1.150 Kč / měsíc
  • volnočasové benefity formou Cafeterie a Multisport karty
  • motivační bonus KPI
  • benefit – sleva na pohonné hmoty
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: ČESKÉ BUDĚJOVICE

Máš pocit, že bys nás chtěl poznat? Tak neváhej a napiš, společnost Předvýběr nám zprostředkuje setkání.

Těšíme se na viděnou!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Position Info

Workplace location:
České Budějovice
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Required Education:
Odborné vyučení bez maturity

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..