předvýběr.cz

Zkušený servisní technik CNC strojů

Zveřejněno 21.02.2022

Pro našeho klienta, dodavatele prvotřídních obráběcích technologií, strojů, nástrojů a komplexního řešení v České a Slovenské republice, hledáme nového kolegu na pozici Servisní technik CNC strojů.

Vaše náplň práce:

  • Servis a údržba špičkových CNC strojů u zákazníků na území ČR se zaměřením na náročnější technologie
  • Mechanické práce – výměny lineárních vedení, kuličkových šroubů, vřeten, dále geometrie strojů
  • Cestování z domova služebním autem a zpracování servisních zpráv ze servisních zásahů
  • Zaškolení na strojích v ČR, ale i u výrobců strojů v EU, zejména Německo, Rakousko

Očekáváme:

  • SŠ/SOU vzdělání, nutná je znalost CNC technologií z oblasti zpracování kovu po mechanické stránce, případně i elektro (ideálně obojí)
  • Praxi v servisu obráběcích strojů min. 5 let
  • Znalost ŘS Siemens nutností alespoň na základní úrovni, případně Heidenhein a Fanuc výhodou
  • Způsobilost pro práci s el. zařízením dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Ochotu cestovat v rámci celé ČR
  • Uživatelská znalost práce na PC k nezbytným administrativním úkonům (MS Word, Excel)
  • Základní komunikativní znalost AJ, nebo NJ (školení v zahraničí)

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v rostoucí tuzemské společnosti
  • Možnost spolupráce na IČO i HPP
  • Možnost profesního a platového růstu
  • Odborná a jazyková školení hrazená zaměstnavatelem
  • Průměrný měsíční výdělek 75 000 Kč, bonusy/prémie nad rámec mzdy
  • Zajímavý bonus. systém v případě přesčasů
  • Služební automobil, nářadí, oblečení, telefon a notebook
  • Placenou dovolenou i pro pracovníky na IČO
  • Proplácení ubytování v rámci výjezdů
  • Region působení: celá ČR

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..