předvýběr.cz

Vedoucí technologie

Zveřejněno 16.11.2021

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, která vyrábí velmi přesné a soustružené dílce pro automotive, letecký průmysl a elektrotechniku, hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí technologie.

Náplň práce:

  • vedení týmu 4 technologů
  • zajišťování a organizování technicko-technologické přípravy strojírenské výroby především se zaměřením na dlouhotočné soustružení
  • navrhování toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek
  • navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu
  • kreslení v CAD systémech, tvorba technologických postupů
  • kontrolní měřící činnosti z hlediska dodržování technologických postupů
  • sledování a vyhodnocování nákladů, optimalizace výroby a výrobních postupů
  • vývoj a ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit
  • zajišťování technické přípravy výroby
  • zajišťování změn výrobních, technologických, měrových (apod.) a zavádění nových produktů
  • čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby, povrchových úprav, balení a expedice
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • vedení příslušné dokumentace

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • předchozí praxe min. 2 roky na obdobné pozici ve strojírenské výrobě
  • zkušenosti s vedením lidí
  • velmi dobrou znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • znalost kovových materiálů a slitiny a jejich vlastností
  • znalost projektové dokumentace a tvorby technologických postupů
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, CAD)
  • časová flexibilita
  • důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • systematické myšlení s orientací dobře odvedenou práci
  • iniciativní přístup a komunikativnost
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B
  • minimálně pasivní znalost AJ či NJ

Nabízíme:

  • stabilní práci v prosperující české strojírenské firmě s dlouholetou tradicí
  • plat 40 – 60 000 Kč dle Vašich zkušeností (fixní část, výkonnostní složka)
  • firemní telefon, tarif i pro své příbuzné
  • příspěvek na Vánoce, příspěvek na dovolenou
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na kulturní a sportovní využití – Flexipass v hodnotě 1 000 Kč/rok
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Jihlava

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Jihlava
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..