předvýběr.cz

Vedoucí personálního oddělení - Liberec

Zveřejněno 02.01.2023

Pro našeho klienta, veřejnoprávní organizaci, hledáme nové uchazeče na pracovní pozici Vedoucí personálního oddělení.

Náplň práce:

  • řízení personálního oddělení a mzdové účtárny Magistrátu města Liberec
  • vytváření koncepce organizačních vztahů a systemizace, personalistiky, odměňování, přípravy a vzdělávání zaměstnanců statutárního města zařazených k výkonu práce na Magistrát města Liberec
  • odpovědnost za přípravu administrativních podkladů spojených s personálním obsazením úřadu i Městské policie Liberec
  • zajišťování výběrových řízení na pozice zaměstnanců, úředníků, příp. strážníků
  • organizace a zabezpečení zúčtování všech platových složek včetně daňových podkladů a jejich převod na příslušné účty
  • zajišťování agendy sociálního, zdravotního a zákonného pojištění zaměstnanců spolu s vyúčtováním nákladů spojených se srážkami z platu

Požadavky :

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
  • velmi dobrá znalost pracovněprávních předpisů a orientace v právních předpisech z oblasti samosprávy (např. zákon č.128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce vč. prováděcích předpisů, zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím)
  • nejméně pětiletá praxe v personalistice, případně v personálně - mzdové oblasti (vítána je zkušenost v oblasti odměňování, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců)
  • vyžaduje se spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, loajalita, pečlivost při práci, příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost práce s PC
  • velmi dobré organizační dovednosti, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost systematické a koncepční práce
  • základní orientace v právních předpisech týkajících se výkonu přenesené působnosti zejména na úseku všeobecné správy (zákon č. 500/2004 Sb., správní řád), dále např. zákon č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, kterým se provádí nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 (GDPR)
  • přehled o organizační struktuře Magistrátu města Liberec a kompetencích jednotlivých orgánů statutárního města Liberec
  • vítána je praxe ve veřejné správě a zkušenost s řízením menšího pracovního kolektivu

Nabízíme:

  • zařazení do 11. platové třídy
  • HPP na dobu neurčitou, nástup do pracovního poměru je možný od 1. dubna 2023, případně dle vzájemné dohody
  • 5 týdnů dovolené (+ další volno a benefity dle kolektivní smlouvy)
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: budovy Magistrátu města Liberec

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Liberec
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..