předvýběr.cz

Technolog ve strojírenství

Zveřejněno 16.11.2022

Pro našeho klienta, výrobně-obchodní společnost zabývající se zakázkovou výrobou a dodávkami zařízení pro energetiku, chemický a petrochemický průmysl, hledáme nového kolegu na pozici Technolog ve strojírenství.

Vaše náplň práce:

  • tvorba technologických postupů a stanovení pracnosti do nabídek společnosti
  • tvorba materiálových specifikací pro poptávku materiálů do nabídek
  • spolupráce s project managery, nákupem, EWE/EWT a výrobou
  • tvorba a revize technologických postupů s ohledem na optimální využití technologických pracovišť s cílem zvyšování produktivity práce a kvality výroby
  • práce v CAD systémech, čtení a spolupráce při tvorbě technických výkresů výrobků, přípravků a dílů, návrh nejefektivnějšího postupu výroby, případně montáže
  • stanovení technických prostředků, počtu, druhu a typ strojů a strojního zařízení pro výrobu
  • stanovení způsob kontroly jakosti a technických zkoušek, spolupráce na řízení kvality výroby
  • sledování nákladů, optimalizace volby polotovarů a technologických postupů
  • ověřování nových postupů výroby, spolupráce při implementaci technologických inovací
  • provádění technického dozoru na pracovištích, kontrola dodržování technologických postupů
  • tvorba požadavků na přípravky, nástroje, měřidla, ochranné a bezpečnostní pomůcky

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • předchozí praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobě (praxe z oblasti zakázkové výroby tlakových nádob, pecí, kotlů, nebo teplosměnného zařízení vítána)
  • velmi dobrou znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • znalost kovových materiálů a slitin a jejich vlastností
  • znalost projektové dokumentace a tvorby technologických postupů
  • znalost svařovacích, obráběcích a tvářecích procesů
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office) + AutoCAD
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • zajímavá a různorodá práce na hlavní pracovní poměr s prostorem pro profesní růst
  • hezké, čisté pracovní prostředí (není open space)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • dlouhodobá spolupráce
  • teplé i studené nápoje zdarma na pracovišti
  • zaměstnavatelem dotované kvalitní obědy přímo v budově
  • výuka AJ v rámci pracovní doby a další pravidelná školení
  • dovolená navíc
  • parkování zdarma v bezprostřední blízkosti pracoviště
  • výkon práce: Brno – Královo Pole (snadná dostupnost z centra Brna i všech dopravních uzlů, zastávka MHD 1 minutu chůze)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..