předvýběr.cz

Technical Project Manager

Zveřejněno 15.08.2022

Pro našeho klienta, tvořícího tým softwarových a kybernetických inženýrů se silnými zkušenostmi v oblasti strojového vidění, ML/AI, mobilní robotiky a správy velkých dat, hledáme člověka s organizačními schopnostmi, komunikativní, otevřenou a proaktivní osobnost na pozici Technical Project Manager.

Náplň práce:

  • Budete se pohybovat mezi obchodním a technickým týmem a budete mít na starost plánování a realizaci našich stávajících i nových projektů.
  • Převezmete odpovědnost za všechny výstupy projektu a zároveň budete komunikovat požadavky klienta.
  • Budete koordinovat interní týmy, aby bylo zajištěno včasné a úspěšné dodání našich projektů.
  • Budete odpovědný za všechny součásti projektu jako jsou věcná náplň, rozpočty, výkonnostní ukazatele KPIs, zprávy o průběhu projektu, smluvní dohody a podpora fakturace.
  • Zastřešíte komunikaci a budování vztahů se všemi zúčastněnými stranami projektu a členy týmu.
  • Budete v kontaktu s našimi zákazníky z různých oblastí výroby a musíte být schopen porozumět a prokázat technické znalosti o naší expertíze.
  • Budete se kontinuálně vzdělávat a učit o nových technologicích z oblasti umělé inteligence, machine learning, machine vision a pochopíte, jak mohou tyto technologie pomoci zákazníkům v jejich denním fungování.
  • Budete se společně s obchodním týmem podílet na tvorbě cenových nabídek s ohledem na očekávanou profitabilitu.

Požadujeme:

  • Min. 3 roky zkušeností s projektovým managementem v oblasti B2B projektů.
  • Technické vzdělání je velkou výhodou.
  • Výhodou je také zkušenost s následujícími oblastmi: machine vision, machine learning/AI, big data, automatizovaná kontrola kvality, automatizace průmyslu, digitalizace.
  • Schopnost efektivně komunikovat technické aspekty projektů.
  • Bezpodmínečně nutná je znalost angličtiny, jak psané, tak písemné – i interní komunikace ve firmě probíhá v angličtině, se zákazníky na denní bázi.
  • Možnost cestovat mimo místo výkonu práce, a to i za hranice.
  • Platný řidičský průkaz.

Nabízíme:

  • Práce pro dynamickou společnost s výbornou a přátelskou partou odborníků.
  • Podporu po celou dobu, jsme otevření a vycházíme si maximálně vstříc.
  • Více než na odpracované hodiny dáme na výstupy tvé práce.
  • Pracovat můžeš buď formou HPP, nebo na IČO.
  • Velmi dobrou příležitost pro odborný růst – nové projekty přicházejí každý den a rosteme!
  • Komunikace se zahraničím a a občasné cestování mimo ČR.
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost home-office, lokalita Praha-Nusle a další výhody.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..