předvýběr.cz

Stavbyvedoucí - Vedoucí stavby

Zveřejněno 23.02.2023

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na silniční a inženýrské stavby, pozemní stavby, železniční stavby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí / Vedoucí stavby.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • samostatné řízení svěřené stavby v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • spolupráce s vedením společnosti, se zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli
  • vedení projektového týmu
  • vytváření harmonogramu stavby a odpovědnost za jeho plnění
  • podílení se na výběru dodavatelů a jejich koordinace
  • management řízení nákladů, kontrola kvality a množství provedených dodávek, BOZP

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání stavebního směru, VŠ – výhodou
  • praxi na pozici mistra či stavbyvedoucího juniora min. 2 roky (VŠ), 4 roky (SŠ)
  • silnou osobnost s přirozenou autoritou, schopnost jednat s různými typy lidí
  • organizační a komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý trestní rejstřík
  • autorizaci v oboru – výhodou
  • znalost/praxe BIM (Building Information Modeling) - výhodou
  • znalost cizích jazyků – výhodou

NABÍZÍME:

  • práci na HPP v zázemí prosperující nadnárodní společnosti, která se na českém trhu pohybuje již 30 let
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • roční prémie v závislosti na výsledcích
  • firemní vůz, notebook a telefon
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • nadstandardní příspěvek při pracovních jubileích zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené
  • profesionální a osobní přístup
  • pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou
  • možnost seberealizace a dalšího profesního růstu;
  • MultiSport karta
  • celoživotní vzdělávání – spolupráce s vysokými školami v systému dlouhodobých kurzů pro zvýšení odbornosti zaměstnanců
  • příprava na autorizační zkoušky ČKAIT – úhrada ročních příspěvků ČKAIT
  • vysílání zaměstnanců na odborná profesní školení, kurzy soft skills dovedností, jazykové kurzy i školení pro práci s výpočetní technikou
  • výhody při nákupu u obchodních partnerů: zvýhodněné podmínky na pořízení a servis osobního automobilu, zvýhodněné podmínky užívání služeb mobilního operátora pro soukromé účely
  • firemní sportovní aktivity a společenská setkání pro zaměstnance
  • Nástup: dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha + Středočeský kraj

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..