předvýběr.cz

Skladník - Kunovice

Zveřejněno 19.09.2022

Pro našeho klienta, výrobní společnost s třiceti letou historií, která se zabývá výrobou knedlíku dle tradiční receptury, hledáme nového kolegu na pozici – Skladník.

Pracovní náplň:

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku a manipulační techniky ve dvousměnném provozu
  • Příjem a výdej materiálových zásob a zásob zboží ve skladu
  • Umisťování přijatých zásob do regálů a míst na to určených
  • Označování uskladněného materiálu a zboží informačními štítky
  • Evidence skladových zásob prostřednictvím výpočetní techniky
  • Podíl na sčítávání a kontrolování aktuálního množství zásob na skladě
  • Odpovědnost za udržování pořádku na pracovištích skladu
  • Dodržování bezpečnostních a protipožárních předpisů a opatření na pracovišti
  • Dodržování hygienických předpisů dle norem IFS

Požadujeme:

  • Dobrý zdravotní stav a chuť pracovat, protože bez chuti to není ono
  • Odpovědnost a pečlivost, aby byl náš zákazník spokojený
  • Trpělivost, protože vše ostatní vás rádi naučíme

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Aktuální průkaz řidiče VZV
  • Zkušenosti práce ve skladu
  • Zkušenost z potravinářské výroby
  • Netrapte se, pokud to nemáte, vše si u nás snadno zajistíte

Nabízíme:

  • Stabilní práci s budoucností v oboru, odolnému krizím
  • Mzda až 30 000,-
  • Možnost profesního i platového růstu, protože si vážíme schopných lidí
  • Bonusy a prémie
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Výrobky a služby se slevou
  • Občerstvení na pracovišti
  • Závodní stravování
  • Pitný režim
  • Místo výkonu práce – Kunovice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Uherské Hradiště
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Požadované vzdělání:
Základní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..