předvýběr.cz

Síťový specialista

Zveřejněno 08.03.2023

Pro naše klienta, předního specialistu v oblasti IT hledáme, pro dlouhodobou spolupráci do menšího finančního týmu pracovitou kolegyni/ pracovitého kolegu na pozici Síťový specialista.

Náplň práce:

  • Návrhy a správa širokého spektra technologií - Cisco, Fortinet, HPE Aruba, Mikrotik
  • Podílení se na návrzích, plánování a realizaci projektů pro SMB a Enterprise klienty z komerční, vědecké i veřejné oblasti
  • Práce na vývoji a správě klientské infrastruktury

Požadujeme:

  • Zkušenosti s administrací LAN, Wifi, Radius
  • Zkušenosti s analýzou sítě a řešením problémů (L2)
  • Znalosti technologií Cisco
  • Znalosti síťových a aplikačních protokolů
  • Znalost anglického jazyka (B1)
  • Chuť učit se nové věci a stále prohlubovat své znalosti
  • Zodpovědný a loajální přístup

Výhodou:

  • Zkušenosti s konfigurací a správou nástrojů pro monitorování síťové infrastruktury
  • Zkušenosti s hybridními sítěmi
  • Zkušenosti s používáním Next Generation technologií
  • Zkušenosti se zabezpečením sítě v MS cloud
  • Pokud jste držitelem některé z certifikací: CCNA, CCNP, CISSP, CEH, CompTIA, NSE x

Nabízíme:

  • Práci v týmu zkušených síťových specialistů, kteří se vzájemně zastupují
  • Práci ve velmi dobrém kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pravidelná školení a certifikace
  • Profesní růst v rámci oddělení, možnost interních přestupů mezi odděleními i divizemi
  • Dobré platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech, které si přinášíte
  • Flexibilní pracovní dobu; veškeré služby a pohotovosti jsou dobrovolné a dobře ohodnocené
  • Místo výkonu práce: Holešovice, Praha 7

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..