předvýběr.cz

Servisní technik pro úpravu vody

Zveřejněno 04.04.2022

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, nabízející komplexní péči a řešení v oblasti technologie vody v průmyslu, energetice a komerčním sektoru hledáme Servisního technika pro úpravu vody.

Náplň práce:

  • Montáže, opravy a údržba technologických jednotek úpravy vody
  • Servis u stálých klientů – analýzy vody a dávkování chemických přípravků
  • Zaškolování klientů v používání zařízení
  • Administrace zakázek od plánu, nákupu až po evidenci nezbytných dokumentů

Požadujeme:

  • Technickou a manuální zručnost se špetkou zdravého selského rozumu - tedy umíš si poradit
  • Férovost, slušnost a komunikativnost– jak ke klientům, tak ke kolegům
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a pokud máš smysl pro humor, vše půjde líp!
  • Ochotu se dále vzdělávat a rozšiřovat své odborné znalosti
  • Základní znalost práce na PC a v MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Aktivní řidič - ŘP sk. B
  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné technické pozici (technologie vody/instalatérství výhodou)
  • Dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Znalost anglického jazyka pro osobní účast na zahraničním školení a komunikaci se zahraničními partnery je velkou devizou
  • Chuť budovat dobré jméno firmy a podílet se na jejím rozvoji

Nabízíme:

  • Ukážeme Ti, že práce může přinášet nejen finanční benefity, ale i pocit smysluplnosti
  • Dobře Tě zaškolíme a umožníme Ti stát se jedničkou v oboru
  • Firemní akce a malý kolektiv fajn lidí, které nebavilo pracovat v korporacích a kteří se rádi sejdou třeba na grilovačce nebo společně podniknou různé akce
  • Práci na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu určitou a následně na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené a příspěvek na ni
  • Služební vozidlo, notebook, telefon, Multisport Benefit kartu, příspěvek na životní pojištění, stravenky
  • Po zaučení finanční ohodnocení formou bonusů v závislosti na osobním plnění přidělených úkolů a hospodaření firmy
  • Možnost být si do určité míry svým pánem
  • Ke klientům vyjíždíš přímo z domu podle harmonogramu, který si obvykle sám naplánuješ
  • 4 dny v týdnu jsi v terénu převážně v Čechách
  • 1 den máš na to, abys ze svého domova zvládnul administrativní záležitosti, přípravu zakázek a servisní činnosti
  • Většinou budeš fungovat samostatně a čas od času s kolegou v tandemu
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..