předvýběr.cz

Servisní technik - Brno

Zveřejněno 04.05.2022

Pro našeho klienta, společnost, která patří ke specializovaným firmám zabývajícím se CNC obráběcími stroji pro vysokorychlostní frézování neželezných kovů a plastů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Servis CNC obráběcích strojů u našich zákazníků (střední i velké opravy) v České a Slovenské republice
  • Technické poradenství klientům i na dálku (po telefonu, mailem)
  • Modernizace strojů
  • Zajišťování náhradních dílů
  • Administrativní činnosti
  • Komunikace s kolegy v servisním týmu

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ/SOU vzdělání technického zaměření, nebo vyšší
  • Zkušenosti s údržbou a servisem CNC strojů – výhodou
  • Zájem o obor
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem)
  • ŘP skupiny B
  • Komunikativnost
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Proklientský přístup a příjemné vystupování
  • Ochotu cestovat, časovou flexibilitu
  • Uživatelskou znalost PC (MS Office, internet)

NABÍZÍME:

  • Rozmanitou práci na HPP u lídra segmentu na trhu
  • Přátelský kolektiv menší firmy rodinného typu s výjimečnou atmosférou
  • Skvělou kávu a občerstvení na pracovišti
  • Slušné platové ohodnocení dle zkušeností
  • Zábavu na pracovišti pro vyčištění hlavy (stolní fotbal, klavír, …)
  • Diety v případě delších výjezdů
  • Firemní automobil
  • Firemní telefon, notebook
  • Pravidelné odborné školení
  • Pružnou pracovní dobu – dle domluvy
  • Sick days
  • Vstupní školení v mateřské společnosti v Německu a také na pobočkách ve Slovenské a České republice.
  • Pozice vhodná pro absolventy i pro starší matadory
  • Místo výkonu práce : Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..