předvýběr.cz

Senior Tech-consultant / Sales Engineer – Morava

Zveřejněno 17.10.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je předním evropským distributorem průmyslových procesních zařízení pro potravinářský, chemický a petrochemický průmysl i další průmyslová odvětví (primárně objemová a odstředivá čerpadla a další komponenty), a která z vlastních komponent sama navrhuje a staví kompletní řešení pro zákazníky v oblastech dávkovacích a míchacích jednotek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior Sales Engineer pro region Moravy

V této společnosti je úspěšný ten, kdo vždy hledá způsoby a cesty nikoliv důvody. V oboru, jako je tento, bude vždy něco, co nevíte, takže neustálé zlepšování a vzdělávání je zde samozřejmostí.

Hledáme tedy kandidáty, kterým bude vlastní politika a charakter společnosti, který je v první řadě orientovaný na výkon, kvalitu a týmovou práci.

Po intenzivním zaškolení bude Vaším úkolem:

  • Oslovit zákazníky (stávající i nové), domluvit schůzku, osobně prezentovat zákazníkům nejen produkty (primárně objemová a odstředivá čerpadla a další komponenty), ale nabídnout zákazníkům, ve spolupráci s technickým oddělením, i kompletní technické řešení, případně vhodný výběr technického zařízení
  • Být schopen být pro zákazníky partnerem, rádcem, osobou, která dokáže identifikovat jejich potřeby a pomoci navrhnout řešení, které je pro něho nejvhodnější
  • Umět komunikovat na všech úrovních, a to jak s údržbářem, tak se zkušeným nákupčím, případně technickým ředitelem
  • Dokázat samostatně, po návštěvách klientů, vyhledávat další možné obchodní příležitosti a navrhovat řešení, které ani zákazníka dříve nemuseli napadnout
  • Být schopen řešit i případné potíže s klienty, protože i to je přirozená součást obchodu, při které se tvoří nejlepší vztahy se zákazníky
  • Zvládnou i odmítnutí a nebrat si ho osobně
  • Komunikovat s výrobci technických zařízení, tedy našimi smluvními partnery, kdy komunikace probíhá většinou v angličtině
  • Samostatně a flexibilně plánovat svoje aktivity tak, abyste dosáhli svého ročního cíle

Co budete k této pozici potřebovat:

  • VŠ vzdělání, technického směru, se zaměřením na procesní/fluidní techniku
  • Orientace v problematice objemových a odstředivých čerpadel
  • Znalost prostředí průmyslových podniků, zejména v oblastech potravinářství, chemie a petrochemie
  • Komplexní myšlení a schopnost vnímat souvislosti při řešení obchodních příležitostí
  • Znalost angličtiny pro komunikaci se smluvními partnery
  • Entuziasmus a silnou orientaci na výsledek
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Proaktivní a samostatný přístup v každodenní činnosti
  • Zkušeností s prodejem vítány, ale nejsou podmínkou,
  • Angličtina na střední úrovni znalostí
  • ŘP skupiny B – podmínkou

Co můžete očekávat:

  • Skvělý kolektiv s přátelskou firemní kulturou a téměř nulovou fluktuací
  • Široké portfolio produktů, nabídka pouze kvalitních produktů s vysokou přidanou hodnotou
  • Zaškolení a průběžná podpora ostatních členů týmu, případně kolegů z ostatních oddělení
  • Podpora zkušeného manažera prodeje
  • Dobré platové ohodnocení, které se skládá z fixní mzdy, měsíčního bonusu dle výsledků celé společnosti a ročního bonusu dle dosažení plánovaného budgetu v rámci svěřeného regionu
  • Žádná zbytečná administrativa a reporting
  • Velký prostor pro seberealizaci
  • Selský rozum nezatížený korporátní kulturou
  • Mezinárodní zázemí a prestiž švédské firmy
  • Benefity jako služební automobil k osobnímu užívání, dále notebook, telefon, zasloužený týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na důchodové spoření, kartu Multisport
  • Práci na HPP, možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..