předvýběr.cz

Referent obchodu

Zveřejněno 21.11.2022

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se výrobou svařovaných trubek a profilů a zpracováním ocelových svitků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent obchodu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Dohled nad dodáním objednaného materiálu zákazníkovi dle objednávky
  • Kontrola došlé objednávky a řešení případných nesrovnalostí se zákazníkem a kolegy
  • Zadání objednávky do systému
  • Potvrzení objednávky zákazníkovi dle kapacitních možností a řešení případných námitek s pomocí obchodních manažerů
  • Sledování objednávky, včasné informování zákazníka v případě odklonu od plánu a hledání co nejlepšího řešení za pomoci kolegů

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost AJ slovem i písmem (občasná komunikace po telefonu a mailem se zahraničními
  • zákazníky)
  • Mírně pokročilou znalost práce s Excelem (každodenní práce)
  • Aktivní přístup k práci
  • Houževnatost a vnitřní stabilitu
  • Znalost systému QAD – VÝHODOU
  • Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME:

  • Perspektivní práci na HPP v stabilní a rostoucí české společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Přátelské pracovní prostření a různorodou práci
  • Firemní notebook a mobil
  • Závodní dotované stravování v areálu firmy
  • Možnost mobilních tarifů i pro příbuzné
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Kompletní zaškolení a neustálou podporu kolegů a vedoucího oddělení
  • Možnost pro profesní i osobnostní rozvoj
  • Příspěvek na stravování
  • Služební notebook a mobil
  • Multisport karta
  • Pojištění osobní zodpovědnosti
  • Firemní dni – teambuilding, vánoční večírek
  • Občerstvení na pracovišti
  • Moderní pracovní prostředí v nových kancelářích v Brně

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..