předvýběr.cz

Referent logistiky

Zveřejněno 05.11.2022

Pro našeho klienta, výrobce pryžových a plastových výlisků, který dodává zkušená řešení pro aplikace, jako jsou těsnění, tlumiče, chrániče kabelových svazků, vibrace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent logistiky.

Co je náplní práce:

  • Spolupráce s dodavateli
  • Zadávání kompletní obchodní agendy do systému SAP (objednávky; sklady; fakturace)
  • Práce i s dalšími interními systémy
  • Zodpovědnost za kontrolu objednávek, budoucích výhledů; stavů zásob
  • Řešení dodávek zákazníkům včetně organizace dopravy v rámci EU i mimo ni a zajištění dokumentace související s dopravou
  • Komunikace s celními deklaranty
  • Pravidelná kontrola stavu zásob v systému SAP a inventarizace samotných skladů
  • Odpovědné plnění závazků vůči zákazníkům. V některých situacích je vyžadována schopnost odolávat stresu
  • Plánování stavu zásob
  • Práce v malé společnosti, takže je potřeba se podílet i na administrativě a chodu kanceláře

Co požadujeme:

  • Komunikativní a administrativně zaměřenou osobu
  • Zkušenosti v logistice - alespoň 1 rok
  • Angličtina na komunikativní úrovni v písemném i ústním projevu (to je hlavní)
  • Plynulá čeština
  • Znalost MS Office, zejména dobrá znalost Excelu
  • Dobré organizační schopnosti, schopnost samostatného úsudku a rozhodování

Co je velkou výhodou:

  • Zkušenosti se systémem SAP (zejm. Business ONE)

Co nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostředí v malém týmu
  • Různorodou pracovní náplň
  • Možnost školení a rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu (37,5 hodiny týdně)
  • Home office (1x týdně), po zaškolení
  • Notebook a telefon
  • Hrubá měsíční mzda 40 - 45 000 Kč (dle zkušeností)
  • Roční bonus (13. plat)
  • Výhody programu Benefit Plus
  • 1 den dovolené navíc po každém odpracovaném roce (maximálně 5 dní navíc)
  • Stravenky ve výši 130Kč/den
  • Místo výkonu práce: Prahu 9 – Vysočany

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..