předvýběr.cz

Referent/ka odboru výstavby a územního rozvoje

Zveřejněno 04.07.2022

Pro našeho klienta, Úřad městské části Brno – Slatina, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Referent/ka odboru výstavby a územního rozvoje.

Náplň práce:

  • Vedení správních řízení dle stavebního zákona a správního řádu

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví nebo střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou v oboru stavebnictví
  • Znalost obecně závazných předpisů souvisejících s vykonávanou činností, zejména zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon a zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, vše v platném znění, - je výhodou
  • Zkouška zvláštní odborné způsobilosti – není podmínkou
  • Praxe ve veřejné správě, zejména pak na úseku stavebního řízení vítána
  • Uživatelská znalost práce na PC – (Internet, webové a kancelářské aplikace)
  • Velmi dobrá schopnost jednat s lidmi
  • Samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • Vysoké pracovní nasazení, flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • Platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů platová třída 10 – základní plat v rozmezí 21.260 – 31.240 v závislosti na délce započitatelné praxe
  • Osobní příplatek
  • Možnost trvalého vzdělávání, podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, školení, semináře, kurzy)
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna (sick days)
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kanceláře: Brno – Slatina (výborná dostupnost z centra Brna)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Vyšší odborné

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..